Owls – Baby Brain Studio® je jazyková škola určená pre deti od 12 mesiacov do 18 rokov.  Dôkladne zostavené kurzy a materiály, skúsení lektori a príjemné prostredie sú základom našej filozofie. Samotná práca s deťmi, radosť z učenia a možnosť vidieť jazykové napredovanie detí a žiakov je našou najsilnejšou motiváciu.

Čo môžem od hodiny v Owls – Baby Brain Studio® očakávať?

Hodiny sú živé a dynamické. Čím menšie detičky, tým viac činností je zameraných na pohyb. Veľa rozprávame a málo píšeme. Gramatiku a slovnú zásobu používame v kontexte. Učíme sa hrou a názorne. Pri práci využívame množstvo didaktických pomôcok.

Majú kurzy angličtiny význam pre dieťa, ktoré ešte nerozpráva?

Jednoznačne áno. Čím skôr sa dieťa dostane do kontaktu s cudzím jazykom, tým rýchlejšie a jednoduchšie si ho osvojí.

Musí aj rodič vedieť po anglicky?

Rodič nemusí vedieť po anglicky. Je to však výborná príležitosť naučiť sa minimálne toľko, koľko naučíme Vaše dieťa.

Musí byť dieťa na kurze v sprievode s rodičom?

Sprievod rodičov odporúčame detičkám do 4 rokov. Pre nás je dôležité, aby mali deti istotu, že už to zvládnu aj bez rodičov.

Ako pomôže kurz Owls – Baby Brain Studio® žiakom v škole?

Kurzy u nás sú o intenzívnej konverzácii a hrách zameraných na komunikáciu. Pomôžeme odstrániť strach z rozprávania a žiakov motivujeme k radosti z učenia angličtiny.

Prečo nesedíme za stolom?

Pretože za stolom sedíme v škole a doma, keď si robíme domáce úlohy. My sedíme na koberci alebo sa hýbeme. Vďaka pohybu si angličtinu pamätáme lepšie.

Koľko detí je v skupine?

V skupine je maximálne 8 detí. V rámci skupiny je medzi deťmi minimálny vekový rozptyl.

Cena kurzu?

Kurz trvá 10 mesiacov. Začíname v septembri a končíme v júni. Kurz zahŕňa 35 lekcií. Cena za lekciu, t.j. 45 minútovú vyučovaciu hodinu, je 6,50 eur. Ročné školné je 227,50 eur. Na hodinu nie je možné prísť jednorazovo. Možnosť ukážkovej hodiny zdarma po dohode.

Ako si vybrať spoľahlivé online kasíno na Slovensku?

Obavy hráčov sú oprávnené. Nikto nechce spustiť automat, v ktorom sa predpokladá strata. Podvodné stránky používajú skriptované stroje nastavené tak, aby používateľ nemohol vyhrať. A neverte uvádzanej miere návratnosti - to všetko len vytvára dojem poctivého klubu hazardných hier.Aj keď sa vám podarí vyhrať na takýchto zdrojoch, správa slovenského kasína nepovolí výber. Budete nútení podstúpiť overenie, ale aj so všetkými poskytnutými dokumentmi budú majitelia stránok vytvárať nové prekážky pri odstúpení od zmluvy. V odvetví hazardných hier je pomerne veľa takýchto podvodníkov. Existuje však aj veľa poctivých online kasín. Pri hľadaní vhodného klubu treba byť pozorný, starostlivo analyzovať a kontrolovať kľúčové parametre.Peniaze vkladajte až po tom, čo sa presvedčíte o spoľahlivosti prevádzkovateľa. Keď ste našli online kasíno SK-24, ktoré rozdáva hotovosť alebo freespiny, nemali by ste slepo dôverovať atraktívnym ponukám. Veľmi často sa začiatočníci zameriavajú výlučne na zariadenia, ktoré ponúkajú hru v hrivnách. To však nie je najdôležitejší faktor.Ak budete hľadať zábavné portály s eurovými bankovkami, budete preosievať množstvo ďalších kvalitných kasín, ktoré ponúkajú príjemné prostredie pre slovenských hráčov. Aj keď nie sú k dispozícii eurové účty, hostia môžu vkladať peniaze zo slovenských bankových kariet a mena sa automaticky preformátuje na menu dostupnú na stránke.Nenaladíte sa teda len na online kasína na Slovensku. Pri hľadaní správnej služby majte na pamäti desiatky ďalších parametrov, ktoré svedčia o povesti a kvalite zariadenia.

Máte záujem o niektorý kurz?
Vyplňte rýchly formulár a príhláste sa na kurz v termíne, ktorý vám vyhovuje.

Adresa: Owls – BBS, s.r.o., Nádražná 1911, 901 01 Malacky

Kontakt: +421 905 764 217, kontakt@owls.sk

Owls – Baby Brain Studio

Adresa
Owls – BBS, s.r.o.
Nádražná 1911
901 01 Malacky
Kontakt
+421 905 764 217
kontakt@owls.sk

Owls – Baby Brain Studio

Adresa
Owls – BBS, s.r.o.
Nádražná 1911
901 01 Malacky
Kontakt
+421 905 764 217
kontakt@owls.sk

Owls – Baby Brain Studio